Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


хостинг:php_налаштування_параметрів

Налаштування параметрів PHP

Коли ви замовляєте хостинг в нашому сервісі UNLIM, то отримуєте у своє розпорядження повнофункціональну послугу з оптимальними і безпечними налаштуваннями PHP, які є достатніми та навіть надлишковими для коректної роботи більшості проектів.

Однак, іноді, для роботи того чи іншого додатка (скрипта, CMS та ін.), потрібні налаштування PHP, які відрізняються від серверних налаштувань PHP. У цьому випадку, у вас завжди є можливість встановити собі ті настройки PHP, які потрібні для роботи саме вашого проекту.

Установка своїх налаштувань PHP дуже проста: ви просто створюєте на своєму хостингу у потрібному каталозі персональний файл налаштувань та записуєте туди тільки ті директиви, які потрібно змінити: 1 рядок - 1 директива.
Ім'я персонального файлу налаштувань залежить від способу підключення PHP: php.ini (якщо PHP робе як php-cgi) та .user.ini (якщо PHP робе як php-fpm).
Ми рекомендуємо створювати оба файли з однаковим вмістом.

Приклад персонального файла налаштувань:

date.timezone = "UTC"
default_charset = "utf-8"
display_errors = Off
error_reporting  =  E_ALL & ~E_NOTICE
expose_php = Off
log_errors = Off
max_input_vars = 1000
session.save_path = /home/ACCOUNT/temp

Розміщуйте тільки ті директиви, що потрібні.
Перевірити роботу персонального файла налаштувань можна викликавши функцію phpinfo() - стовпчики “Local Value” і “Master Value” повинні відрізнятися.

<?php
phpinfo();
?>

Слід зазначити, що персональний файл налаштувань доповнює серверні налаштування PHP а також не успадковується в інші підкаталоги (тобто, якщо вам потрібно мати свої налаштування і в іншому каталозі, то просто скопіюйте туди ваш персональний файл налаштувань).

Повну інформацію по PHP-директивам можна знайти на сайті розробника.

хостинг/php_налаштування_параметрів.txt · Востаннє змінено: 2023/04/09 16:27 повз unlim